ARENA Elektrický běžecký trenažér s BLUETOOTH + dárek Sportago Variotrainer VT120

Kód: SPOKEY-K921056
Akce
Výrobce: Spokey
ZdarmaZdarma 41 990 Kč –24 %
ARENA Elektrický běžecký trenažér s BLUETOOTH  + dárek Sportago Variotrainer VT120
41 990 Kč –24 % 31 990 Kč
Můžeme doručit do:
30.5.2018
Skladem na externím skladě (4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu


Běžecký pás Spokey ARENA je určen pro uživatele, kteří hledají zařízení s nejlepšími technickými parametry, kombinující klasickou eleganci s nejmodernější technologií.  

dumbbell1 KVALITA
Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality. Na fitness stroje Spokey se vztahuje záruka na rám a mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení.

dumbbell1 VÝHODY
Vestavěná transportní kolečka pro snadnou manipulaci - díky nim můžete snadno přesunout běžecký pás na požadované místo. Když běžecký pás zrovna nepoužíváte, můžete jej jednoduše složit, čímž zabere méně místa. Opětovné rozložení je velmi jednoduché. Stačí nohou stisknout na barevný prvek hydraulického válce a opatrně zatáhnout pás dolů - běžecký pás se rozloží sám. Protiskluzová struktura běžícího pásu zvyšuje bezpečnost a pohodlí uživatele.

dumbbell1 POUŽITÉ SYSTÉMY
SYSTÉM TLUMENÍ NÁRAZU - systém výrazně eliminuje otřesy přenášející se do běžeckého pásu při běhu. Zvyšuje komfort užívání a snižuje zátěž kloubů.

MOTOR S VYSOKÝM VÝKONEM - správně zvolený výkon motoru a převodovka zajišťují plynulý chod stroje i při maximálním zatížení běžícího pásu. Zvyšují komfort uživatele a životnost zařízení.
ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL - umožňuje snadné, jednoduché a intuitivní ovládání zařízení.
Funkce jednoduchého, tichého a kontrolovaného spouštění a skládání běžeckého pásu. Umožňuje rychlé a snadné skládání.

dumbbell1 TECHNOLOGIE

Počítač
V běžeckém pásu Arena je použito inovativní řešení - 7" multimediální, barevný, dotykový LCD displej o funkčnosti tabletu se systémem Android. Díky tomu si může uživatel okořenit svůj trénink např. sledovat svou naprogramovanou trasu běhu v reálném čase, poslouchat hudbu, sledovat filmy nebo si prohlížet internet. Po skončení běhu se objeví stručný souhrn s výsledky tréninku. Běžecký pás může mít více uživatelů a výsledky každého uživatele jsou individuálně přizpůsobeny díky personalizaci jeho účtu. Zároveň můžete výsledky porovnávat a soutěžit s dalšími uživateli. Pomocí portu USB můžete přehrávat svou oblíbenou hudbu a filmy.

Snímač tepové frekvence
Běžecký trenažér je v rukojetích vybavený snímačem tepové frekvence, který vám umožní sledovat puls během tréninku.

Nastavení rychlosti a úhel náklonu
Pro dosažení optimálních výsledků je také důležité nastavení rychlosti a úhlu náklonu. V modelu Arena se regulace provádí několika různými způsoby: pomocí tlačítek na rukojetích, na konzoli nebo dotykem na obrazovce. Rychlostní rozsah je od 1 do 22 km / h. a úhel náklonu běžícího pásu od 0 do 20%.

URČENO pro cvičení v domácím prostředí. Běh na běžícím pásu přináší řadu výhod: zlepšuje dýchání, vytrvalost, posiluje tělo a zlepšuje jeho vzhled.

ZAPOJENÉ SVALY
- dvouhlavý a čtyřhlavý sval stehenní
- lýtkový sval
- hýždě

ZÁRUKA: 5 let na rám a mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení.

CERTIFIKÁTY: PN-EN 957-1 PN-EN 957-6 CE, RoHS

PARAMETRY:
-výkon motoru: 3,0 HP, max 4,5 HP
-rychlost: 1 - 22 km/h
-úhel náklonu: 0-20% (nastavitelné v krocích po 1%)
-max. váha uživatele: 150 kg
-displej: 7", barevný, dotykový, multimediální + BLUETOOTH
-Systém: Android, paměť: 8 GB, RAM: 1 GB, Wifi, USB
-počet programů: 12
-funkce počítače: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, tepová frekvence
-bezpečnostní klíč
-možnost složení pásu
-systém absorbujíci vibrace
-prostiskluzový povrch pásu
-rozměr běžící plochy: 51 x 140 cm
-rozměr rozloženého pásu: 180x86x139 cm
-váha netto: 77 kg
-váha brutto: 89 kg

Vytvořte si s námi svou domácí posilovnu! Nabízené vybavení od Spokey vám pomůže zlepšit si kondici, zkrášlit postavu a rozvíjet zdravé návyky.

"Těžký" fitness? Tzv. "těžké" fitness stroje, mezi které patří rotopedy, eliptické trenažéry (orbitreky), běžecké pásy nebo posilovací lavice, tvoří základnu pro zlepšení vaší formy, výdrže a vyrýsování postavy. Než začnete s jakýmkoliv tréninkem, stanovte si cíl, kterého chcete dosáhnout s ohledem na váš aktuální zdravotní stav a věk. Pamatujte! Chcete-li dosáhnout požadovaných výsledků, cvičte pravidelně, jezte zdravě a kvalitně. Pokud se kdykoliv během tréninku nebudete cítit dobře - přerušte ho.
Přínosy cvičení na domácím běžeckém pásu Běžecké pásy jsou skupina zařízení, které dokonale vyhovují těm, kteří si chtějí vybudovat dobrou fyzickou kondici a posílit celé tělo, zejména spodní části svalů. Během tréninku posilujeme převážně lýtkové svaly, stehna, hýždě a pracují také ramenní svaly. Zádové svaly ovlivňují správné držení těla. Tréninky na běžeckém pásu jsou pro ty, kteří chtějí zůstat ve formě po celý rok. Správný trénink nejen posiluje svalové části, ale také tvaruje postavu a pomáhá udržovat dobrý zdravotní stav a kondici. Možnost nastavení rychlosti a stupně sklonu běžeckého pásu umožňují nastavit intenzitu tréninku vaším potřebám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 80 kg
Maximální nosnost: 150 kg
Délka běžecké plochy: 140 cm
Hmotnost stroje: 77 kg
Maximální rychlost: 22 km/h
Maximální sklon běžecké plochy: 20%
Minimální rychlost: 1 km/h
Šířka běžecké plochy: 51 cm
Výkon motoru: 4,5 HP
Zdvih běžecké plochy: Elektronický
Bezpečnostní brzda: Ano
Přijímač hrudního pásu: Ano
Sklápěcí konstrukce: Ano
Systém absorbující vibrace: Ano
Typ pásu: Motorový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: