Toto zboží si právě prohlíží 2 zákazníci.

Balanční deska Sportago Fit-Board

Akce -54% Různé barvy


Novodobá zábavná balanční pomůcka pro každého. Malé rozměry, nízká hmotnost a vysoká odolnost. Zábava a sport v jednom. Vhodné pro mnoho cviků. Více >>
Výrobce: Sportago

369 Kč s DPH Původní cena 599 Kč, Běžná cena 799 Kč, Ušetříte 54% (430 Kč)

Upřesněte výběr produktu
Modrá Růžová

ks

Bavte se a sportujte s balanční deskou Fit-Board

Balanční desky představují novodobý způsob, jak nenáročně procvičit svaly. Je to zase trochu jiný typ pohybu, který vám určitě bude vyhovovat, pokud nepatříte mezi lidi, co se rádi potí v posilovně. Balanční desku Sportago Fit-Board si s sebou vezmete kamkoliv a zacvičíte si třeba u televize. Protože cvičení má být především zábava.

Balanční deska Fit-Board umožní tvarovat boky, posilovat stabilizační svaly, ale také procvičit záda, hýždě či břišní svaly. Vše záleží na vybraných cvicích. Můžete dělat kliky, dřepy, posilovat s činkami či jen tak balancovat bez zátěže.

Inovativní balanční deska kombinuje dva principy

Fit-Board se řadí nejen mezi balanční pomůcky, nahradí také rotační disk. Umožňuje totiž krouživý pohyb ze strany na stranu. Díky tomu zapojíte ještě více svalů, protáhnete i ty, co jsou uložené v hlubších vrstvách a protahují se těžko. Škála možných cviků je navíc daleko obsáhlejší než u běžných balančních podložek.

Balanční podložka, kterou si s sebou vezmete kamkoliv

Další velkou výhodou balanční podložky Sportago Fit-Board je její prostorově úsporné provedení, bez problémů ji můžete skladovat i v malém bytě. Rozměry činí 65 × 28 × 8 cm a je vyrobená z ABS plastu, takže je vhodná pro přenášení. Cvičení se tedy nemusíte vzdávat, ani když odjíždíte na pár dní z domu. Podložku si prostě vezmete s sebou. Tvar je vykrojený tak, aby se na něm přirozeně stálo, na okrajích jsou navíc otvory pro cvičení kliků.

Balanční deska Sportago Fit-Board je určená začátečníkům i pokročilým nehledě na věk. Cvičit a protahovat svaly s ní může každý, a to na zemi i na podložce. Nosnost činí 120 kg.

Čím se Sportago Fit-Board liší od jiných balančních podložek:

  • Funguje také jako rotační disk, takže umožňuje provádění větší škály cviků.
  • Posiluje i svalové partie v hlubších vrstvách.
  • Je snadno skladná a lehce přenosná.
  • Má vykrojené rukojeti pro kliky.
  • Je velmi odolná a má nosnost 120 kg.

Cvičení s balanční podložkou Sportago Fit-Board vás bude bavit. Navíc tím odbouráte svalové napětí a stres!

Parametry

Barva
Fialová Modrá
Materiál
ABS
Maximální nosnost
120 kg