Tento týden zakoupilo 36 zákazníků.

Balanční podložka Sportago Balance Ball - 60 cm

Akce -31%


Masážní balanční podložka s pevnou plastovou základnou umožňuje široký záběr cvičení ke zpevnění postavy a k masáži chodidel. Více >>
Výrobce: Sportago

1 099 Kč s DPH Původní cena 1 599 Kč, Ušetříte 31% (500 Kč)

Upřesněte výběr produktu
Fialová Modrá Šedá

ks

Kombinace balančního cvičení s posilováním a masáží nemusí být žádnou vědou. Rozhodně ne v případě balanční podložky Sportago Balance Ball 60 cm určené k funkčnímu tréninku kombinujícího vše, co váš pohybový aparát potřebuje. Dobře rozvinuté hluboké stabilizační svalstvo, silný střed těla, zpevnění postavy, zlepšení koordinace a skvěle odtrénované horní i spodní partie jsou hlavní aspekty, které cvičením s pomůckou získáte a procvičíte.

Balanční podložka Sportago Balance Ball 60cm poskytuje během cvičení masáž akupresurních bodů umístěných na vnitřní straně chodidel.

Masáž chodidel je pro vaše tělo velice efektivní, jelikož na chodidlech jsou umístěny důležité body, které mohou ovlivnit činnost některých orgánů a celkovou stabilitu těla.

Masáž chodidel zlepšuje spánek, podporuje průtok krve a vylučování potu, je prospěšná pro pleť, udržuje správnou funkci orgánů, má vliv na svalové napětí, skvělé pro relaxaci a silné uvolnění, pomáhá zmírnit příznaky premenstruačního syndromu, účinná léčba úzkosti.

Cvičení s balanční podložkou Sportago Balance Ball 60 cm je snadné. Začít můžete prostým udržením rovnováhy poté, co si na balanční podložku stoupnete. Díky regulačnímu ventilu jednoduše balanční podložku nafouknete či vyfouknete, čímž rychle změníte obtížnost cvičení (pokud podložku více vyfouknete, stane se cvičení obtížnějším a naopak). Pro pokročilé je zde ještě jedna možnost: zkuste udržet rovnováhu s plastovou základnou otočenou nahoru, nebo zařaďte dvojici gumových táhel pro posílení horní poloviny těla. Vyzkoušet můžete i dřepy či kliky na pevné i oválně straně, či další nepřeberné množství cviků.

Balanční podložka Sportago Balance Ball 60cm je nejen výjimečná svým využitím, ale i provedením. Je vyroben z odolného PVC materiálu a jeho pevnou základnu tvoří tvrzený plast. Součástí jsou i dvě odnímatelná gumová táhla zakončená ergonomickou rukojetí zajišťující maximální pohodlí během cvičení.

Regulace obtížnosti je snadná díky ventilu, kterým balanční podložku nafouknete či vyfouknete. Čím je tvrdší podložka, tím je i obtížnější cvičení. Součástí balení je i vzduchová pumpa.

 

  • pomůcka určena k masáži chodidel, posilování i tréninku stability a koordinace
  • dvě snadno odnímatelná ergonomická madla
  • snadná změna obtížnosti cvičení (upustíte či připustíte vzduch)
  • součástí balení je i vzduchová pumpa
  • materiál: měkká část z PVC, tvrdá nosná plocha z tvrzeného plastu
  • výška: 23 cm (při maximálním nafouknutí)
  • průměr: 60 cm
  • hmotnost: 6 kg
  • nosnost: 150 kg
  • délka madel: 80 cm

Parametry

Barva
Fialová Modrá Šedá
Výška
23 cm
Průměr podložky
60 cm
Materiál
PVC
Maximální nosnost
150 kg
Pumpička součástí balení
Ano
S expandery
Ano