Spokey COLUMN II Steper s madly a twistrem

Akce -26%


Výrobce: Spokey. Kód produktu: SPOKEY-K920884

2 890 Kč s DPH Původní cena 3 900 Kč, Ušetříte 26% (1 010 Kč)

ks


Model Spokey Column II je připraven pro ty, kteří hledají zařízení, které tvaruje dolní partie těla a které zabírá v domácnosti málo místa. Během cvičení na stepperu jsou vykonány pohyby, které jsou podobné s pohyby při chůzi do schodů.

dumbbell1 KVALITA
Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

dumbbell1 VÝHODY
Pro cvičení na stepperu si vystačíte s malým prostorem a jeho konstrukce umožňuje snadný přesun na požadované místo. Protiskluzová struktura pedálů zvyšuje úroveň bezpečí a komfortu při používání stepperu. Model Column II je vybaven praktickým úchytem s madly a skládacím twistrem, díky čemuž je skladování stepperu pohodlné a stačí k němu málo prostoru. Stojan s madly je pokryt měkkou pěnou a pomáhá udržet rovnováhu během cvičení.

dumbbell1  POUŽITÉ SYSTÉMY


Dlouhá výdrž a pečlivý výběr použitých materiálů umožní užívání stroje bez poškození několik let. Každá část byla vyrobena s přesností a důrazem kladeným na kvalitu, aby získat co nejlepší výsledek.

dumbbell1  TECHNOLOGIE
Počítač
Model SPOKEY COLUMN II je vybavený počítačem, který umožňuje uživateli sledovat základní parametry tréninku: čas, kalorie, scan, počet opakování/min, počet celkových opakování.

Regulace výšky kroků
Díky možnosti nastavitelnosti výšky kroků si můžete nastavit intenzitu tréninku dle vašich potřeb. Nastavení na vyšší úroveň je pro svaly efektivnější a doporučuje se těm, kteří chtějí rychle vybudovat nebo udržet si formu. Nižší úroveň, tedy nižší stupeň je optimální pro začátečníky nebo pro lehčí cvičení.

ZÁRUKA 5 let na rám a 2 roky na mechanické části s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřeben

URČENO Stepper je vhodný pro cvičení v domácím prostředí. Stepper Column II je určen pro posilování nohou a hýždí. Redukuje tělesný tuk, posiluje nohy a tvaruje tělo.

ZAPOJENÉ SVALY
– dvouhlavý a čtyřhlavý sval stehenní
– lýtkový sval
– hýždě

PARAMETRY:
regulace výšky kroků
v sadě: činky 2 x 1 kg, činky 2 x 1,5 kg, tréninkové gumy (expandery)
maximální váha uživatele: 100 kg
funkce počítače: čas, kalorie, scan, počet opakování/min, počet celkových opakování
rozměr: 125 x 88 x 35 cm
váha netto: 17 kg
váha brutto: 19 kg
záruka 5 let na rám a 2 roky na mechanické části, s výjimkou komponentů které podléhají běžnému opotřebení

Vytvořte si s námi svou domácí posilovnu! Nabízené vybavení od Spokey vám pomůže zlepšit si kondici, zkrášlit postavu a rozvíjet zdravé návyky.

Drobný fitness? Pro budování formy je důležitým faktorem aerobní cvičení a používání drobného fitnessu, do kterého řadíme činky a závaží, twistery, posilovací gumy, steppery a mnoho dalších produktů.  Díky těmto výrobkům obohatíte svůj trénink a zapojíte mnoho svalů, které nejsou denně používány. Pro komfort a bezpečnost tréninku jsou využívány například protiskluzové podložky a fitness válce. Než začnete s jakýmkoliv tréninkem, stanovte si cíl, kterého chcete dosáhnout s ohledem na váš aktuální zdravotní stav a věk. Pamatujte! Chcete-li dosáhnout požadovaných výsledků, cvičte pravidelně, jezte zdravě a kvalitně. Pokud se kdykoliv během tréninku nebudete cítit dobře – přerušte ho.

Přínosy cvičení na stepperu 
Pokud sníte o krásně vytvarovaných lýtkách, stehnech a hýždích, je to to pravé ořechové! Trénink připomíná chůzi do schodů s možností nastavení výšky kroků, rychlosti tempa a intenzity cvičení. Procvičíte si tak svaly hýždí, stehen a lýtek.

Parametry

Maximální nosnost
100 kg

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!