Spokey ESCALATOR II Stepper regulovatelná výška schodů

Akce -21%


Výrobce: Spokey. Kód produktu: SPOKEY-K920887

1 339 Kč s DPH Původní cena 1 690 Kč, Ušetříte 21% (351 Kč)

ks


Model SPOKEY ESCALATOR II je připraven pro ty, kteří hledají zařízení, které tvaruje dolní partie těla a které zabírá v domácnosti málo místa. Během cvičení na stepperu jsou vykonány pohyby, které jsou podobné s pohyby při chůzi do schodů.

dumbbell1 KVALITA
Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

dumbbell1 VÝHODY
Pro cvičení na stepperu si vystačíte s malým prostorem a jeho konstrukce umožňuje snadný přesun na požadované místo. Protiskluzová struktura pedálů zvyšuje úroveň bezpečí a komfortu při používání stepperu.

dumbbell1  TECHNOLOGIE

Počítač
Model SPOKEY ESCALATOR II je vybavený počítačem, který umožňuje uživateli sledovat základní parametry tréninku: čas, kalorie, scan, počet opakování/min, počet celkových opakování.

Regulace výšky kroků
Díky možnosti nastavitelnosti výšky kroků si můžete nastavit intenzitu tréninku dle vašich potřeb. Nastavení na vyšší úroveň je pro svaly efektivnější a doporučuje se těm, kteří chtějí rychle vybudovat nebo udržet si formu. Nižší úroveň, tedy nižší stupeň je optimální pro začátečníky nebo pro lehčí cvičení.

URČENO Stepper je vhodný pro cvičení v domácím prostředí. Stepper ESCALATOR II je určen pro posilování nohou a hýždí. Redukuje tělesný tuk, posiluje nohy a tvaruje tělo.

ZÁRUKA 5 let na rám a 2 roky na mechanické části s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení.

ZAPOJENÉ SVALY
– dvouhlavý a čtyřhlavý sval stehenní
– lýtkový sval
– hýždě

PARAMETRY:
2 hydraulické válce
funkce počítače: čas, kalorie, scan, počet stepů/min, celkový počet stepů
regulace výšky kroků
rozměr: 45 x 35 x 21 cm
váha netto: 7,2 kg
váha brutto: 8,75 kg
maximální váha uživatele: 100 kg
záruka 5 let na rám a 2 roky na mechanické části, s výjimkou komponentů které podléhají běžnému opotřebení

Vytvořte si s námi svou domácí posilovnu! Nabízené vybavení od Spokey vám pomůže zlepšit si kondici, zkrášlit postavu a rozvíjet zdravé návyky.

Drobný fitness? Pro budování formy je důležitým faktorem aerobní cvičení a používání drobného fitnessu, do kterého řadíme činky a závaží, twistery, posilovací gumy, steppery a mnoho dalších produktů.  Díky těmto výrobkům obohatíte svůj trénink a zapojíte mnoho svalů, které nejsou denně používány. Pro komfort a bezpečnost tréninku jsou využívány například protiskluzové podložky a fitness válce. Než začnete s jakýmkoliv tréninkem, stanovte si cíl, kterého chcete dosáhnout s ohledem na váš aktuální zdravotní stav a věk. Pamatujte! Chcete-li dosáhnout požadovaných výsledků, cvičte pravidelně, jezte zdravě a kvalitně. Pokud se kdykoliv během tréninku nebudete cítit dobře – přerušte ho.

Přínosy cvičení na stepperu 
Pokud sníte o krásně vytvarovaných lýtkách, stehnech a hýždích, je to to pravé ořechové! Trénink připomíná chůzi do schodů s možností nastavení výšky kroků, rychlosti tempa a intenzity cvičení. Procvičíte si tak svaly hýždí, stehen a lýtek.

Parametry

Maximální nosnost
100 kg

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!