Spokey LUNAR eliptický trenažér ( manuální regulace)

Akce -39%


Výrobce: Spokey. Kód produktu: SPOKEY-K921055

4 290 Kč s DPH Původní cena 6 990 Kč, Ušetříte 39% (2 700 Kč)

ks


Eliptický trenažér Spokey LUNAR je určen pro ty, kteří se starají o své zdraví a kondici a současně hledají vysokou kvalitu provedení a elegantní vzhled.

dumbbell1  KVALITA
Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality. Fitness Spokey stroje mají záruku na rám a mechanické části.

dumbbell1  VÝHODY
Vestavěná transportní kolečka pro snadnou manipulaci – díky nim můžete snadno přesunout trenažér na požadované místo.

dumbbell1  POUŽITÉ SYSTÉMY


Vysoká životnost a výběr použitých materiálů zaručí, že zařízení bude používáno po mnoho let.

dumbbell1  TECHNOLOGIE

Počítač
Eliptický trenažér Spokey LUNAR je vybavený počítačem, který umožňuje uživateli sledovat základní parametry tréninku: čas, ujetou vzádlenost, rychlosti, počet spálených kalorií.

Setrvačník a odpor
Rozhodující pro účinnost tréninku je možnost přizpůsobit odpor a hmotnost setrvačníku. U modelu Spokey LUNAR můžeme regulovat odpor v rozsahu 8 stupňů. Pro nastavení odporu slouží kolečko, které je umístěno na rámu trenažéru. Hmotnost setrvačníku: 4 kg/ 6 kg. Díky použité technologii Optimized Power umožňuje trenažér dosažení stejného výsledku tréninku, stejně jako se setrvačníkem o hmotnosti 6 kg.

URČENO  Pro cvičení v domácím prostředí. Eliptický trenažér je univerzální zařízení pro celkové zlepšení zdravotního stavu a spalování tuků.

ZAPOJENÉ SVALY
– dvouhlavý a čtyřhlavý sval stehenní
– lýtkový sval
– hýždě
– dvouhlavý a trojhlavý sval pažní
– ramenní svaly
– svaly hrudníku
– zádové svaly

ZÁRUKA  5 let na rám a 2 roky na mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení.

CERTIFIKÁTY PN-EN 957-1, PN-EN 957-9

PARAMETRY:
8-stupňová ruční regulace odporu
hmotnost setrvačníku: 4 kg / 6 kg (OPTIMIZED POWER)
vestavěná kolečka
maximální váha uživatele: 100 kg
funkce počítače: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, tepová frekvence, scan
rozměry: 88 x 62 x 156,5 cm
délka kroku: 28 cm
šířka kroku: 22 cm
váha netto: 23,5 kg
váha brutto: 26,5 kg
shodné s normou: EN 957-1/9
záruka 5 let na rám a 2 roky na mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení
třída: HC

Vytvořte si s námi svou domácí posilovnu! Nabízené vybavení od Spokey vám pomůže zlepšit si kondici, zkrášlit postavu a rozvíjet zdravé návyky.

"Těžký" fitness? Tzv. "těžké" fitness stroje, mezi které patří rotopedy, eliptické trenažéry (orbitreky), běžecké pásy nebo posilovací lavice, tvoří základnu pro zlepšení vaší formy, výdrže a vyrýsování postavy. Než začnete s jakýmkoliv tréninkem, stanovte si cíl, kterého chcete dosáhnout s ohledem na váš aktuální zdravotní stav a věk. Pamatujte! Chcete-li dosáhnout požadovaných výsledků, cvičte pravidelně, jezte zdravě a kvalitně. Pokud se kdykoliv během tréninku nebudete cítit dobře - přerušte ho.
Přínosy cvičení na eliptickém trenažéru Eliptické trenažéry / orbitreky jsou skupinou zařízení, které se dokonale hodí pro ty, kteří chtějí posílit celé tělo. Při tréninku jsou zapojeny dolní i horní části svalů, zejména lýtka, hýždě a ramena. Cvičení na trenažéru odpovídá cvičení na rotopedu, ale díky jejich konstrukci jsou méně zatěžovány klouby. Díky tomu mohou cvičit na orbitreku jak lidé v dobré kondici, tak i senioři a ti, kteří bojují s nadváhou.

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!