Spokey VIGO II eliptický trenažér s možnosti připojení tabletu

Akce -29%


Výrobce: Spokey. Kód produktu: SPOKEY-K920872

14 290 Kč s DPH Původní cena 19 990 Kč, Ušetříte 29% (5 700 Kč)

ks


Eliptický trenažér Spokey Vigo II je určen pro uživatele, kteří hledají zařízení s nejlepšími technickými parametry, nejvyšší kvalitu provedení s nejmodernější technologií. 

dumbbell1  KVALITA
Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality. Fitness Spokey stroje mají záruku na rám a mechanické části.

dumbbell1  VÝHODY
Vestavěná transportní kolečka pro snadnou manipulaci – díky nim můžete snadno přesunout trenažér na požadované místo. Během tréninku je důležité doplňovat tekutiny, proto je model Vigo II vybaven praktickým držákem na láhev. Protiskluzová struktura pedálů zvyšuje bezpečnost a pohodlí uživatele.

dumbbell1  POUŽITÉ SYSTÉMY

Maximální hmotnost uživatele 170 kg, znamená větší tuhost a konstrukční pevnost stroje. Výsledkem je prodloužená životnost.


Vhodně zvolená hmotnost setrvačníku hnacího systému umožňuje hladký a pohodlný chod stroje. Vynikající tréninkový výkon i při maximální odolnosti.

dumbbell1  TECHNOLOGIE

Počítač
Eliptické trenažéry Spokey Vigo II  jsou vybaveny počítačem se širokou škálou funkcí a 15 přednastavenými programy, které vám umožní přizpůsobit trénink vašim individuálním potřebám. K dispozici je také manuální program. Velký a přehledný displej pro snadné sledování parametrů během cvičení.
To, co odlišuje model VIGO II je použití technologie Bluetooth. Díky tomu lze k rotopedu připojit mobilní zařízení (tablet/telefon) s nainstalovaným bezplatným softwarem iConsole
Tato aplikace umožňuje přesné sledování výsledků vašeho tréninku. Další výhodou je možnost sledovat na displeji vlastní trasu podle Google Maps. Můžete tak trénovat kdekoliv na světě pomocí Google Street View. Výsledky svých tréninků můžete sdílet na sociálních sítích. Skvěla vychytávka, jak si zatraktivnit svůj každodenní trénink.

Snímač tepové frekvence
Snímač pulsu zabudovaný v rukojetích umožňuje sledovat puls během tréninku.

Setrvačník a odpor
Rozhodující pro účinnost tréninku je možnost přizpůsobit odpor a hmotnost setrvačníku. U modelu Spokey VIGO II můžeme regulovat odpor v rozsahu až 32 stupňů. Nastavení je intuitivní a pohodlné – je automatické. Pro nastavení odporu slouží kolečko, které je umístěno na hlavním panelu trenažéru. Hmotnost setrvačníku: 9 kg / 11 kg. Díky použité technologii Optimized Power umožňuje trenažér dosažení stejného výsledku tréninku, stejně jako se setrvačníkem o hmotnosti 11 kg.

URČENO  Pro cvičení v domácím prostředí. Eliptický trenažér je univerzální zařízení pro celkové zlepšení zdravotního stavu a spalování tuků

ZAPOJENÉ SVALY
– dvouhlavý a čtyřhlavý sval stehenní
– lýtkový sval
– hýždě
– dvouhlavý a trojhlavý sval pažní
– ramenní svaly
– svaly hrudníku
– zádové svaly

ZÁRUKA  5 let na rám a mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení.

CERTIFIKÁTY PN-EN 957-1, PN-EN 957-9
PARAMETRY:
odpor: vnější magnetický
32-stupňová automatická regulace odporu
hmotnost setrvačníku: 9 kg / 11 kg (OPTIMIZED POWER)
pulsometr zabudován v rukojetích
vestavěná kolečka
maximální váha uživatele: 150 kg
funkce počítače: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, tepová frekvence, recovery, WATT, RPM, Body Fat, bluetooth
15 tréninkových programůů (program WATT, manuální program)
rozměry: 166 x 59 x 158 cm
délka kroku: 44 cm
šířka kroku: 19 cm
váha netto: 63 kg
váha brutto: 70 kg
shodné s normou: EN 957-1/9
záruka 5 let na rám a mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení
třída: HC

Vytvořte si s námi svou domácí posilovnu! Nabízené vybavení od Spokey vám pomůže zlepšit si kondici, zkrášlit postavu a rozvíjet zdravé návyky.


Přínosy cvičení na eliptickém trenažéru Eliptické trenažéry / orbitreky jsou skupinou zařízení, které se dokonale hodí pro ty, kteří chtějí posílit celé tělo. Při tréninku jsou zapojeny dolní i horní části svalů, zejména lýtka, hýždě a ramena. Cvičení na trenažéru odpovídá cvičení na rotopedu, ale díky jejich konstrukci jsou méně zatěžovány klouby. Díky tomu mohou cvičit na orbitreku jak lidé v dobré kondici, tak i senioři a ti, kteří bojují s nadváhou.

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!