Toto zboží si právě prohlíží 12 zákazníků.

Balanční podložka Sportago Balance Ball - 58 cm - Barva: Fialová

Akce -39% Různé barvy


Balanční podložka s pevnou plastovou základnou umožňující široký záběr cvičení směřující ke zpevnění postavy a koordinace těla. Více >>
Výrobce: Sportago. Kód produktu: 10121

1 149 Kč s DPH Původní cena 1 190 Kč, Běžná cena 1 890 Kč, Ušetříte 39% (741 Kč)

Upřesněte výběr produktu
Fialová Modrá Oranžová Růžová Šedá Žlutá Tyrkysová II Tyrkysová-modrá

Posledních 6 kusů za tuto cenu
ks

Kombinace balančního cvičení s posilováním nemusí být žádnou vědou. Rozhodně ne v případě balanční podložky Sportago Balance Ball určené k funkčnímu tréninku kombinujícího vše, co váš pohybový aparát potřebuje. Dobře rozvinuté hluboké stabilizační svalstvo, silný střed těla, zpevnění postavy, zlepšení koordinace a skvěle odtrénované horní i spodní partie jsou hlavní aspekty, které cvičením s pomůckou získáte a procvičíte.

Cvičení s balanční podložkou Sportago Balance Ball je snadné. Začít můžete prostým udržením rovnováhy poté, co si na balanční podložku stoupnete. Díky regulačnímu ventilu jednoduše balanční podložku nafouknete či vyfouknete, čímž rychle změníte obtížnost cvičení (pokud podložku více vyfouknete, stane se cvičení obtížnějším a naopak). Pro pokročilé je zde ještě jedna možnost: zkuste udržet rovnováhu s plastovou základnou otočenou nahoru, nebo zařaďte dvojici gumových táhel pro posílení horní poloviny těla. Vyzkoušet můžete i dřepy či kliky na pevné i oválně straně, či další nepřeberné množství cviků.

Balanční podložka Sportago Balance Ball je nejen výjimečná svým využitím, ale i provedením. Je vyroben z odolného PVC materiálu a jeho pevnou základnu tvoří tvrzený plast. Součástí jsou i dvě odnímatelná gumová táhla zakončená ergonomickou rukojetí zajišťující maximální pohodlí během cvičení.

Regulace obtížnosti je snadná díky ventilu, kterým balanční podložku nafouknete či vyfouknete. Čím je tvrdší podložka, tím je i obtížnější cvičení. Součástí balení je i vzduchová pumpa.

 

  •          pomůcka určena k posilování i tréninku stability a koordinace
  •          dvě snadno odnímatelná ergonomická madla
  •          snadná změna obtížnosti cvičení (upustíte či připustíte vzduch)
  •          součástí balení je i vzduchová pumpa
  •          materiál: měkká část z PVC, tvrdá nosná plocha z tvrzeného plastu
  •          výška: 23 cm (při maximálním nafouknutí)
  •          průměr: 58 cm
  •          hmotnost: 6 kg
  •          nosnost: 150 kg
  •          délka madel: 80 cm

Parametry

Barva
Fialová Modrá Oranžová Zelená Šedá Žlutá
Výška
23 cm
Průměr podložky
58 cm
Materiál
PVC
Maximální nosnost
150 kg
Pumpička součástí balení
Ano
S expandery
Ano