Toto zboží si právě prohlíží 4 zákazníci.

Posilovač břišních svalů Sportago Ab Core

Akce -31%


Sportago Ab Core je účinnou cvičební pomůckou vhodnou pro posílení břišních svalů. Komplexně a rovnoměrně procvičíte horní, spodní, ale i šikmé břišní svalstvo. Více >>
Výrobce: Sportago. Kód produktu: 10004

899 Kč s DPH Původní cena 999 Kč, Běžná cena 1 299 Kč, Ušetříte 31% (400 Kč)

Posledních 5 kusů za tuto cenu
ks

Posilovač břišních svalů Sportago Ab Core je skladnou a účinnou cvičební pomůckou vhodnou pro posílení celého těla. Komplexně a rovnoměrně procvičíte horní, spodní, ale i šikmé břišní svalstvo. Výhodou posilovače Sportago Ab Core je i pestrá škála cviků s vlastní vahou, kterými jste schopni efektivně odcvičit i hrudník, dolní končetiny nebo paže. Můžete tak cvičit kliky, bicepsové a tricepsové zdvihy, nebo do cvičení zapojit lýtka či stehna. Tato účinná pomůcka navíc podporuje správnou techniku provedení cviku a spolu s dvojicí měkkých pěnových válců je šetrná k vašim zádům.

Odpor posilovače, který musíte překonat, je vytvářen dvojicí pružin po stranách pomůcky. Tuhost nastavení pružin je možné regulovat díky dvojici koleček po obou stranách posilovače. Můžete tak dosáhnout ideálního nastavení posilovače, čímž zvýšíte efektivitu cvičení. Po dokončení cvičení lze posilovač snadno složit na velikost, která nezabírá mnoho místa, a lze ho tak snadno schovat.

Konstrukci této cvičební pomůcky tvoří pevný kovový rám, který zajistí vysokou nosnost i stabilitu. Pohodlná opěrná plocha válců je zase z protiskluzového a na dotek příjemného pěnového materiálu. Se stejnou precizností jsou zhotoveny i odporové pružiny, které si zachovají své vlastnosti i při pravidelném používání.

 

  •          vhodné pro posílení břišních svalů, ale také svalů hrudníku, nohou a paží
  •          jednoduché a účinné cvičení pro začátečníky i pokročilé
  •          zajistí správnou techniku provedení cviku
  •          tři nastavitelné stupně obtížností
  •          pomůcka je šetrná k zádům
  •          rozměry: délka 53 cm, šířka 49 cm, výška 37 cm

Parametry

Nosnost
120 kg
Materiál madel
Pěna
Typ stroje
posilovač břišních svalů